آیا ویندوز ایمیل شما را ذخیره می کند؟ راحت ترین فکر نیست ، زیرا در عناوین داده های کاربران فیس بوک در اوایل سال جاری بهبود می یابیم. با این حال، از نظر ذخیره ایمیل برداشت توجه جوئل Hruska ، ExtremeTech در ، و دیگر ناظران تکنولوژی به تازگی زمانی که آنها از یک کشف اخلال توسط دست جرمی Skeggs .

Skeggs ، یک تحلیلگر پزشکی قانونی ، تصمیم طراحی ویندوز 8.1 و 10 را شایسته نگاه دقیق تر دانست. Skeggs آشکار در GitHub اظهار داشت: "WaitList.dat (لیست انتظار) فایل داده است که یافت شده است است که شامل تکمیل نشده متن از ایمیل، ارتباط و سند فایل را به صورت تابعی از ویندوز جستجو شاخص."

ZDNet موضوع دیگری را در مورد ویندوز و نامه گزارش داد. "یک ویژگی کوچک شناخته شده ویندوز فایلی را ایجاد می کند که متن استخراج شده از همه ایمیل ها و پرونده های متن ساده موجود در رایانه شخصی شما را ذخیره کند ، که بعضی اوقات ممکن است رمزهای عبور یا مکالمات خصوصی را فاش کند."

بلند و کوتاه، فایل WaitList.dat "را می توان در کمتر از یک ثانیه کپی و به احتمال زیاد حاوی اطلاعات حساس و یا کلمه عبور بر روی کامپیوتر بسیاری از مردم خواهد شد، گفت:" اشعیا Mayersen در تخصصی موبایل .

خوب ، ابتدا در مورد ویندوز 8.1: "من در هنگام بررسی یک رایانه شخصی ویندوز 8.1 برای حضور یک ایمیل شناخته شده ، اثر" WaitList.dat "را شناسایی کردم. یک نسخه از این ایمیل برای من تهیه شده است و بخشی از تحقیقات مربوط به شناسایی این موضوع است یا خیر. این ایمیل تا کنون در رایانه متولی وجود نداشته است .پس از پردازش بایگانی صندوق پستی .PST و .OST بر روی رایانه شخصی ، وجود ایمیل را شناسایی نکردم. سپس نسخه های سایه را پردازش کردم ، حکاکی و پردازش برای فروشگاه های مختلف صندوق پستی و پرونده های ایمیل ، و هنوز ایمیل را شناسایی نکردید. به عنوان یک تلاش نهایی ، جستجوی رشته ای برای ایمیل انجام دادمخط موضوع در کل تصویر پزشکی قانونی. 1 ضربه در "WaitList.dat" دریافت کردم. با بررسی این پرونده 140 مگابایتی ، ابرداده و متنی کامل از بیش از 36،000 ایمیل و اسناد شناسایی شد که مدت سه سال به طول انجامید. "

Hruska یک نکته کلیدی را تأکید کرد که "داده های ذخیره شده در WaitList.dat هنگام حذف اسناد حذف نمی شوند" ، و به نوبه خود می تواند برای بازیابی اطلاعات از رایانه شخصی استفاده شود.

اگر کاربران نگران باشند که این پرونده بیش از حد لانه شاخ است ، می توانند آن را ریشه کن کنند. Cimpanu در ZDNet گفت كه برای كسانی كه نگران داده های خود هستند ، "تنها کاری كه باید انجام دهید حذف پرونده WaitList.dat و غیرفعال كردن تشخیص دست نویس است."

سیمپانو در زمان نگارش اظهار داشت که هیچ مدرکی مبنی بر بارگذاری داده ها در مایکروسافت و هیچ بدافزار وجود ندارد. در همان زمان ، او گفت ، "خوب خواهد بود که مایکروسافت یک به روزرسانی را منتشر کند که پرونده را کمی ایمن تر ذخیره کند."

Latesthackingnews.com با نگاهی به شناخت دست نویس Windows ، گفت: "بسیاری از کاربران ویندوز که به عنوان روشهای ورودی ، صفحه لمسی یا قلم را ترجیح می دهند ، از اهمیت این ویژگی مطلع هستند ."

Skeggs نوشت: "از زمان انتشار ویندوز 8 و رابط کاربری" Metro "، ورودی صفحه لمسی در تعداد فزاینده ای از دستگاههای ویندوز از جمله مایکروسافت سرفیس پرو / کتاب ، دو درج ، لپ تاپ قابل تبدیل و تبلت انجام شده است. از این روند استفاده کرده است ، و تبدیل بین دست نوشته های لمسی / قلم به متن رایانه را در نرم افزارهایی مانند OneNote انجام داده است. "

http://prbookmarkingwebsites.com/story51016/پمپ-وکیوم-آبی

یاب پزشکی قانونی با کاوش در ویندوز توجه به شمع نامه را جلب می کند

رویکرد مشترک طراحی نرم افزار سخت افزاری می تواند شبکه های عصبی را از گرسنگی کم کند

، ,ویندوز ,ایمیل ,یک ,های ,کند ,waitlist dat ,ویندوز 8 ,، و ,رایانه شخصی ,را شناسایی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نوشته هاي دخترک وبلاگ جامع گردشگری و توریست 103821640 فروشگاه خرید اینترنتی دانلود پروژه مهر ویژیون مارکتینگ کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد گنجینه دانلودهای رویایی ابزار رایگان وبلاگ | خدمات وبلاگ نویسی و تازه های آی تی - وارونه golbargyastc